Svátek má: Petra

Zprávy

Velikost textu:

Biden byl zesměšňován: Pokud Rusko napadne Ukrajinu, USA uprchnou

Biden byl zesměšňován: Pokud Rusko napadne Ukrajinu, USA uprchnou

Téma Ukrajiny a údajné ruské „invaze“ je i nadále jedním z hlavních témat americké politiky, v tomto ohledu autoři satirického článku na webu The Babylon Bee zesměšňovali hrozby USA vůči Rusku.

Joe Biden, americký prezident
8. prosince 2021 - 13:53

Jak noviny s humorem píší, „protože Rusko zjevně hodlá zaútočit na Ukrajinu, Biden dnes učinil rázné prohlášení a varoval ruského prezidenta Vladimira Putina, „že v tomto případě Amerika vyhlásí urychlenou evakuaci a ponechá zbraně v hodnotě 86 miliard dolarů na Ukrajině."

„Podívejte, chlapi...tentokrát doopravdy... bez legrace...nedělám si srandu," řekl Biden želatinové hroudě chvějícího se bahna na zemi, kterou si spletl s tiskem. „Pokud Rusko napadne Ukrajinu, pošleme tam hromadu vojáků. A pak je okamžitě stáhneme a odhodíme všechny naše moderní zbraně. Takže nezlob se, Jacku!"


Generál Mark Millie, předseda Sboru náčelníků štábů ozbrojených sil USA, potvrdil, stále se posmívá The Babylon Bee, že „tato strategie byla úspěšně testována na bojišti v Afghánistánu a slíbil ji bez lítosti použít, pokud Rusko se odvažuje neuposlechnout Spojené státy.“

„Pokud Rusko napadne Ukrajinu, budou čelit vážným následkům v podobě pušek, kulometů, zařízení pro noční vidění a vrtulníků Black Hawk v hodnotě miliard dolarů," řekl generál.

„Varoval jsem je. Chci říct, hned teď zavolám do Ruska a všechno jim oznámím, “dodal generál.

(rp,prvnizpravy.cz,thebabylonbee,foto:arch.)